image002

Karty Upominkowe

KARTY WARTOŚCIOWE DLA PRACOWNIKÓW W TWOJEJ FIRMIE

Ciekawą propozycją dla pracowników jest zaproponowanie im atrakcyjnych świadczeń socjalnych. Bony wartościowe na comiesięczne zabiegi relaksujące i odprężające to doskonała forma ich motywowania. Największą wartością i kapitałem dla firmy są ludzie, dlatego ta forma jest dość często przez firmy brana pod uwagę. W ramach programu proponujemy bony o wartości powyżej 100 zł – przy większych transakcjach rabat ustalany indywidualnie.

KARTY UPOMINKOWE DLA BLISKIEJ CI OSOBY


Bony upominkowe to również doskonały pomysł na prezent. Sam wybierasz formę zaproszenia, czy ma to by zaproszenie na konkretną kwotę czy też na wybrany zabieg. Nie wiesz co kupić bliskiej Ci osobie? Zapraszamy do Salonu Beauty And Spa, nasz wykwalifikowany personel służy radą i na pewno pomoże wybrać Ci optymalne rozwiązanie.

KARTY UPOMINKOWE DLA PARTNERÓW BIZNESOWYCH


Bony upominkowe mogą być pomocne i służyć doskonale jako prezent lub sposób na wspólne spędzenie czasu z Klientem. Pomogą również zwiększyć skuteczność negocjacji i pozyskać nowego partnera biznesowego. Obdarowując Klienta eleganckim Zaproszeniem na chwile relaksu, zyskujesz jego przychylność, a w konsekwencji może udane interesy. Proponujemy eleganckie Bony upominkowe o dowolnej wartości – przy większych transakcjach – rabat ustalany indywidualnie.

Zaproszenie może zawierać wybrany przez Was zabieg lub określoną kwotę, aby obdarowana osoba sama wybrała co jest dla niej najlepsze.

Zapraszamy serdecznie

icon_karta

Polecenie

Osoba polecana oraz polecająca otrzymuje 10% zniżki

Karnet

Przy zakupie karnetu na 5 zabiegów otrzymają Państwo 5% zniżki na każdy z nich.   Przy 10 zabiegach dajemy 10% zniżki.

Karnet jest do wykorzystania w nieograniczonym czasie i daje pierwszeństwo przy zapisach.

icon_karnet

Karta stałego klienta

po każdym zabiegu otrzymują Państwo 5% zniżki na kolejny zabieg i tak cały czas, aż do uzyskania rabatu 20% po którym „licznik jest resetowany”.

Rabat może być wykorzystany jedynie przy zabiegach wg ceny z cennika (nie łączy się z innymi promocjami), ale otrzymuje się po każdym wykonanym zabiegu, włącznie z karnetem.

icon_promocja

Promocja urodzinowa

Otrzymają Państwo tyle procent zniżki ile kończą lat.

……………………………………………………………………………………………………………………………………

 

.