Więcej niż salon kosmetyczny

Manicure hybrydowy

MANICURE HYBRYDOWY

Zdecydowana większość pań narzeka na problemy z utrzymaniem paznokci w stanie choćby częściowo przypominającym idealny. Do niedawna alternatywą dla wstydliwego ukrywania zniszczonych paznokci były przede wszystkim sztuczne paznokcie żelowe i akrylowe, duża grupa kobiet decydowała się więc na ten właśnie krok. Niestety, tak żel, jak i akryl nie były nigdy rozwiązaniami trwałymi, a ich wpływ na płytkę paznokcia nie bez przesady można było uznać za katastrofalny.
Wiele kobiet skarżyło się również na infekcje i grzybice będące konsekwencją stosowania paznokci akrylowych i żelowych.

Manicure hybrydowy okazuje się znakomitym rozwiązaniem dla tych osób, które nie mają czasu na regularną troskę o stan swoich paznokci. Tempo, w jakim toczy się nasze życie bywa ogromne, a tym samym bardzo często okazuje się, że na regularne malowanie paznokci, obcinanie skórek, pielęgnowanie ich i obserwację ewentualnych negatywnych zmian nie ma czasu.

Etapy zabiegu:

Kosmetyczka przygotowuje paznokcie – piłuje, nadaje im odpowiedni kształt, odsuwa lub wycina skórki.
Nakładane są preparaty: baza, kolor, utwardzacz. Każdy preparat jest kolejno utwardzany pod lampą UV kilka minut.

Efekty/zalety:

  • Manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach około trzech tygodni.
  • Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor. Lakier blaknie, nie kruszy się i nie odpryskuje.
  • Manicure hybrydowy nie niszczy płytki paznokcia
  • Tak zwany „efekt mokrego paznokcia” –świeżo po malowaniu paznokcie zachwycają przecież nie tylko intensywnym kolorem, ale również niepowtarzalnym blaskiem. Manicure hybrydowy gwarantuje zaś, że blask ten będzie utrzymywał się nawet pomimo upływu czasu
 CENA 
65 zł