Więcej niż salon kosmetyczny

Henna i regulacje

HENNA BRWI I RZĘS

Podkreślone i odpowiednio wyregulowane brwi i rzęsy uwydatniają kontury twarzy, sprawiają, że staje się ona bardziej wyrazista i piękniejsza. Henna to prawdopodobnie najstarszy zabieg kosmetyczny na świecie. Już starożytne Egipcjanki używały tej metody, żeby zmienić odcień swoich włosów i brwi.

Jak to działa:

Henna jest zabiegiem polegającym na delikatnym farbowaniu włosków. Kolor ulega stopniowemu zmywaniu. Efekt utrzymuje się na rzęsach przez około 3 – 4 tygodnie. Zabiegu na rzęsy nie należy powtarzać częściej niż co miesiąc, gdyż mogą one ulec osłabieniu.
W przypadku brwi, rezultat przyciemnienia będzie mniej trwały. Zwykle najpóźniej po dwóch tygodniach trzeba wykonać zabieg ponownie, ale zdarza się, ze henna znika dużo wcześniej. Nie należy jednak przesadzać z częstotliwością wykonywania henny. Tylko w wyjątkowych sytuacjach powinno się farbować brwi w odstępie tygodnia.

Zalety:

Ogromną zaletą tego „makijażu” jest trwałość. Możemy zażywać kąpieli w basenie, korzystać z sauny, pocić się i kolor z brwi oraz rzęs nie spłynie tak, jak stałoby się to w przypadku użycia tradycyjnego makijażu kolorowego (tusz, kredka).
Rzęsy zabarwione henną wyglądają bardzo naturalnie.
Henna jest dobrym rozwiązaniem dla osób posiadających jasne brwi i rzęsy, „znikające” przy braku makijażu.
Stanowi naturalne podkreślenie oprawy oka wiosną oraz latem, kiedy nie chcemy stosować pełnego, cięższego makijażu (henna jedynie nadaje kolor, nie pogrubia i nie przedłuża rzęs, dlatego efekt nie jest tak spektakularny, jak przy użyciu maskary).

 CENA
 Regulacja brwi: 10 zł
 Regulacja brwi wosk: 15 zł
 Henna rzęs: 25 zł
 Henna brwi: 25 zł
 Henna komplet: 50 zł

POLECAMY RÓWNIEŻ