Więcej niż salon kosmetyczny

Zabieg hyaluronowy

ZABIEG HYDRO HYALURON

Zabieg nawilżający

Zabieg głęboko nawilżający na bazie kwasu hialuronowego. Wykorzystane w zabiegu efektywne i delikatne techniki złuszczające za pomocą peelingu złuszczającego z kwasami usuwają zewnętrzną warstwę naskórka pozwalając na głęboką penetrację serum intensywnie nawilżającego wprowadzanego  metodą kryształowych pałeczek. Hydro to specjalistyczny zabieg głęboko nawilżający zapobiegający utracie wody przez skórę. Chroni i wzmacnia barierę skórną, zwiększając zdolność wiązania wody w głębszych warstwach skóry, a także zapobiega jej parowaniu.

Przebieg:

Demakijaż + Peeling z kwasami  +  wprowadzenie serum i kapsułek pod oczy  z kwasem hialuronowym  za pomocą sonoforezy, masaż  wykonany techniką kryształowych pałeczek + maska z kwasem hialuronowym + krem na wykończenie zabiegu

Specjalistyczne preparaty wykorzystywane w zabiegu:

  • AHA Peeling – Innowacyjny preparat usuwa martwe komórki naskórka i wygładza powierzchnię skóry. Kompleks kwasów owocowych (AHA) poprawia strukturę skóry oraz polepsza wnikanie substancji aktywnych.
  • Hydro intensive Elixir – koncentrat z kwasem hialuronowym silnie nawilżający do zabiegów dla skór suchych, odwodnionych. Wiąże wilgoć w skórze, wypełnia zmarszczki, tworzy barierę ochronną, a dzięki zawartości składników lipidowych wzmacnia skórę i nadaje jej sprężystość.
  • Massage Cream – bogaty produkt do masażu twarzy, szyi i dekoltu. Nadaje skórze gładkość, świetnie się rozprowadza, nadaje przyjemny poślizg. Działa aromaterapeutycznie.
  • Hialuron Caps - Unikalne kapsułki z natychmiastowym efektem spłycenia zmarszczek. Kapsułki z naturalnym kwasem hialuronowym wypełniają bruzdy, głęboko nawilżają i likwidują uczucie ściągnięcia.
  • Hialuron Mask – Luksusowa kremowa maska z kwasem hialuronowym redukująca zmarszczki i chroniąca skórę przed utratą wody. Zapewnia elastycznośc i gładkość. Pozostawia skórę sprężystą, jędrna i odświeżoną. Działa przeciwrodnikowo dzięki zawartości witamin.
    Hialuron Cream – Silnie skoncentrowany preparat z kwasem hialuronowym i olejkiem jojoba do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Długotrawale utrzymuje nawilżenie w skórze przez długi czas i uelastycznia. Skóra jest wyraźnie odmłodzona i wygładzona.

Nowoczesne techniki wykorzystywane w zabiegu:

  • Sonoforeza – wtłoczenie ampułki za pomocą głowicy emitującej ultradźwięki, wskutek czego następuje poprawa mikrokrążenia, dotlenienie komórkowe, pobudza się aktywność komórkowa oraz zwiększa penetracja substancji aktywnych w głąb skóry.
  • Masaż szklanymi pałeczkami – podczas masowania pałeczkami z preparatami kosmetycznymi do masażu wnikają w głęboko w skórę powoduję pobudzenie komórek autoregeneracji sprawia że skóra staję się zdrowa nawilżona ,rozluźniona i poprawia krążenia!

Kuracja:

Jeden raz w tygodniu przez 6-10 tygodni.

Pielęgnacja: 

Jeden raz w miesiącu.

 CENA
 130 zł