Więcej niż salon kosmetyczny

Arbuzowa pokusa

ARBUZOWA POKUSA

Ekstrakt z tego owocu jest cennym źródłem wielu biopierwiastków, ułatwia też wydalanie toksyn z organizmu oraz pomaga spalić tkankę tłuszczową.

To właśnie dzięki arbuzowi zabieg Arbuzowa Pokusa odbudowuje i chroni naskórek oraz jednocześnie utrzymujące optymalny poziom nawilżenia w głębszych warstwach. Likwiduje cellulit, wygładza skórę oraz ujędrnia ją i uelastycznia. Odżywia, dotlenia komórki i poprawia krążenie krwi pobudzając naturalne mechanizmy oczyszczająco-drenujące. Działając antyoksydacyjnie i chroniąc przed działaniem promieni UV zapewnia pielęgnację skóry o każdej porze roku. Zabieg można stosować na całe ciało lub na wybrane partie.

Przebieg:

Krok 1: Głębokie oczyszczenie

W pierwszym etapie zabiegu Arbuzowy peeling doskonale oczyszcza i wygładza skórę, poprawia ukrwienie i dotlenienie skóry, nawilża i delikatnie natłuszcza przygotowując na przyjęcie substancji aktywnych w dalszych etapach zabiegu. Zawiera ekstrakt z arbuza, olej z orzechów macadamia, olej migdałowy oraz witaminę E.

Faza 2: Zabieg

Następny etap to dostarczenie skórze substancji aktywnych: Arbuzowy koncentrat to dawka składników nawilżających i redukujących cellulit: ekstrakt z arbuza, hydromanil (trójwymiarowa matryca polisaharydowa z peruwiańskiej rośliny Tara regulująca poziom wody w naskórku) oraz kompleks cellulit contra+ (blokuje enzymy odpowiedzialne za przemianę węglowodanów w tkankę tłuszczową i ułatwia spalanie już istniejącej). Arbuzowa maska żelowa pomaga usunąć cellulit, poprawia elastyczność i sprężystość skóry. Wzmacnia włókna kolagenowe i zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie. Działanie zapewnia ekstrakt z arbuza, kompleks cellulit contra+ oraz kwas hialuronowy.

Faza 3: Aktywacja i odnowa

Na zakończenie zabiegu przeprowadzany jest masaż przy wykorzystaniu Arbuzowego balsamu – poprawia jędrność i elastyczność skóry, wspomaga procesy likwidujące cellulit, poprawia kondycję i wygląd skóry, pozostawia na skórze owocowe uczucie świeżości i soczystości. Składniki: ekstrakt z arbuza, hydromanil, kompleks cellulit contra+, olej z orzechów macadamia, witamina E.

Zalecenia:

  • zabiegi można stosować na całe ciało lub wybrane jego partie
  • zabiegi mogą być wykonywane na okolicy biustu z pominięciem brodawek
  • zalecana ilość to seria 6 zabiegów, dwa razy w tygodniu lub jednorazowo np. po kąpieli słonecznej
 CENA
 99 zł